Kosova

Dua Lipa po shijon pushimet verore në Shqipëri

Këngëtarja Dua Lipa është duke qëndruar për pushime në Shqipëri.

Artistja shqiptare me famë botërore, me anë të një postimi në rrjetin e saj Instagram ka bërë të ditur se pushimet e saj po i kalon në bregdetin shqiptar, shkruan albinfo.ch.

Në fotografi shihet e veshur me një fustan të zi dhe duket mjaft e relaksuar.

Ajo në mbishkrimin e fotografisë vendosi flamurin e Shqipërisë, duke shkruar: “Në shtëpi”.

Mund të jetë një imazh i 1 person

Mund të jetë një imazh i 1 person

Mund të jetë një imazh i 1 person