Lajme

Formacionet zyrtare: Angli U21 – Kosovë U21

Të rinjtë e Anglisë dhe Kosovës do të përballen sonte me fillim nga ora 20:45 në kuadër të eliminatoreve për Evropianin 2021.

Kosova është lidere me 6 pikë nga dy ndeshje, ndërsa Anglia ka 3 pikë nga 1 ndeshje, shkruan Indeksonline.

Të dy ekipet kanë publikuar edhe formacionet e tyre zyrtare, shkruan indeksonline, përcjell albinfo.ch.