Qatar 2022

Formacionet zyrtare Zvicër-Portugali

Janë publikuar formacionet e ndeshjes Zvicër-Portugali

Janë publikuar formacionet e sfidës mes Zvicrës dhe Portugalisë që zhvillohet nga ora 20:00.

Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri janë nga fillimi për Natin, ndërsa te portugezët, Cristiano Ronaldo, është në bankën rezervë, shkruan albinfo.ch.

Takimi është i vlefshëm për 1/8 e finales së Kupës së Botës.