Lajme

Hoti rezulton pozitiv me COVID-19

Kryeministri i Kosovës përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19, transmeton albinfo.ch.

“Sot e kam bërë testin për covid-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Nuk kam shenja, përveç një kollë shumë të lehtë. Nga sonte jam në izolim për dy javët në vazhdim. Do të kryej obligimet nga shtëpia.” ka shkruar ai në profilin e tij.

Të nderuar,Sot e kam bërë testin për covid-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Nuk kam shenja, përveç një kollë shumë të…

Publiée par Avdullah Hoti sur Dimanche 2 août 2020


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI