Sporti

Kapiteni i Kosovës bëhet baba

Kapiteni i përfaqësueses së Kosovës në futboll, Samir Ujkani, është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe Efnana Jusufi janë bërë prindër të një vajze, shkruan Albinfo.ch.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë portieri kosovar në rrjetet sociale ku ka shkruar “Mirë se erdhe në jetën tonë princeshë!!”.

Çifti ishte martuar në korrik të vitit të shkuar, në një ceremoni madhështore.

Mireserdhe né jeten ton princesh !!Welcome to our life princess !!Benvenuta principessa Welkom in onze leven prinses 3/1/2018 👶🏻❤️ @efnanj.ujkani

Posted by Samir Ujkani on Wednesday, January 3, 2018