Lajme

Modelja shqiptare pjesë e “Germany’s Next Topmodel”

Elsa Latifaj, nga Baden, imazh bukurie në Austri

Modelja shqiptare, Elsa Latifaj, 18-vjeçare, e rritur në Baden,(Austri) tashmë është bërë mjaft e kërkuar dhe pjesë e disa projekteve televizive gjermane, shkruan albinfo.at.

Bukuroshja nga Drenica është bërë pjesë e shou programit”Germany’s Next Topmodel” i cili transmetohet çdo të enjte në televizionin gjerman “Pro 7”.  Ky program televiziv ka startuar për këtë vit me 16 shkurt, ndërkohë është prodhim i modeles gjermane, Heidi Klum.

Që në moshë të re Elsa kishte pëlqime për fushën e modelizmit dhe me kalimin e kohës, tiparet e saj reflektonin në përputhshmëri të plotë me këtë profesion.

Ëndrra e saj është që një ditë të bëhet pjesë e “Victoria’s Secret”. Profesioni i saj është frizere.

“Dua të jem “Germany’s Next Topmodel” më 2023, sepse më pëlqen të jem para kamerës, të tërheq vëmendjen dhe të provoj gjithmonë diçka të re. Besoj se mund të bësh gjithçka nëse e vendos mendjen”, shprehet ajo.

Elsa është një fytyrë e re e modës, delikate, që në vete bart elegancë të plotë, fal pamjes së saj dhe stilit të veçantë të veshjes. /Albinfo.at

KETU 

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm