Kinema

Publikohet traileri i filmit “Jumanji: The Next Level”

Publikohet traileri i filmit “Jumanji: The Next Level”, i cili i rikthen në rolet kryesore aktorët, Dwayne “The Rock” Johnson, Kevin Hart, Jack Black dhe Karen Gillan, transmeton albinfo.ch.
Ky vazhdim i fundit i “Jumanj-it” do të dalë nëpër kinema në dhjetor të këtij viti.
traileri i filmit