Shqiperia

Rama: Gëzuar përvjetorin e 111-të të Flamurit të Pavarësisë

Kryeministri Edi Rama ka uruar shqiptarët për 111-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë, përcjell albinfo.ch.

Rama ka uruar Pavarësinë përmes një fotoje të veçantë të një vogëlusheje të veshur me veshje popullore dhe që mban në dorë një flamur.

“Mirmëngjes! Gëzuar përvjetorin e 111 të Flamurit të Pavarësisë’, shkruan Rama.

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe teksti