Kultura

Rita Ora dhe Bebe Rexha ‘ndezin’ publikun me këngët e tyre (VIDEO)

Bebe Rexha këndoi këngën “Back To You” së bashku me Louis Tomlinson, kurse Rita Ora këngën e fundit ‘Your Song’

Dy këngëtaret shqiptare Rita Ora dhe Bebe Rexha vazhdojnë të shkëlqejnë në skenën ndërkombëtare. Ato së fundi morën pjesë në ‘Teen Choice Awards’, ku kanë performuar, raporton albinfo.ch.

Këngëtaret shqiptare kanë pasur një paraqitje shumë të mirë, duke ndezur publikun me këngët e tyre.

Bebe Rexha këndoi këngën “Back To You” së bashku me Louis Tomlinson, kurse Rita Ora këngën e fundit ‘Your Song’.

Paraqitjet e dy këngëtarëve shqiptarëve është vlerësuar lart, sidomos ajo e Rita Orës.

https://www.youtube.com/watch?v=_5aJvk7gaAQ