Lifestyle

Rita Ora dhe Novak Gjokoviq shikojnë ndeshjen së bashku

Këngëtarja shqiptare dhe tenisti serb ishin afër njëri-tjetrit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora është kapur nga kamerat, duke qëndruar afër tenistit serb, Novak Gjokoviq, shkruan albinfo.ch.

Kjo ndodhi gjatë një ndeshje të Kampionatit Botëror të ragbit, që po mbahet në Paris.

Kjo solli shumë reagime, teksa Gjokoviq është i njohur për lobimin kundër Pavarësisë së Kosovës.