LIFESTYLE

Rita Ora, me dy nominime për videon e vitit në Britani

Pos Dua Lipas, edhe këngëtarja tjetër shqiptare, Rita Ora, është e nominuar me dy videoklipe për Videon e Vitit në “Brit Awards”.

Ajo është e nominuar për projektet “Let Me Love You” dhe “For You”, të cilën e ka sjellë në bashkëpunim me Liam Paynen, shkruan alsatm, përcjell albinfo.ch.

“Shumë e lumtur që jam nominuar për videon e vitit në Brits për ‘LYLM’ dhe ‘For You’ me Liam Payne! Nuk mund të fitojmë pa ju, megjithatë! Postoni në Twitter me #BRITVIDRITAORA dhe #BRITVIDLIAMRITA çdo ditë për të votuar”, ka shkruar ajo në rrjete sociale.