Lifestyle

Rita Ora performon në Cyrih

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, do të performojë në Cyrih.

Ky event do të mbahet më 29 prill të këtij viti në Cyrih, në sallën 622.

Rita Ora tani së fundmi ka publikuar edhe albumin e fundit “Phoenix”.

Ora ka filluar karrierën e saj me këngën Hot Right Now dhe që nga atëherë ajo është bërë e njohur ndërkombëtarisht.


 Info rreth ngjarjes

  • Data e fillimit29 Prill 2019
  • Ora20:00
  • Data e përfundimit29 Prill 2019 - 23:00