Sporti

Taulanti dhe Arbnora e ‘kallin’ me muzikë shqipe

Mesfushori shqiptar, Taulant Xhaka u fejua me bukuroshen Arbnora Nuredini, derisa nuk munguan urimet e shumta për çiftin shqiptar, shkruan albinfo.ch.

Derisa fejesa ishte shumë private dhe me familjarë, nuk munguan më pas fotografitë dhe videot në rrjetet sociale.

Ishte Leonita Mekaj, gruaja e Granit Xhakës, që ka publikuar disa video nga kjo fejesë, shkruan ‘prive.al’.

Dhe, në këtë atmosferë nuk kishin si të mungonte muzika shqipe, derisa edhe Taulanti shihet shumë i disponuar, duke kërcyer.

Muzika shqipe ndezi atmosferën, derisa edhe të pranishmit, krijuan një atmosferë shumë të ‘zjarrtë’.