Sporti

Bayer Leverkuseni ia cakton çmimin Mehmedit

Trajneri i Nice-s, Lucien Favre, pëlqen lojën e futbollistit, ndërsa klubi gjerman tashmë ka njoftuar francezët për çmimin e futbollistit

Bayer Leverkuseni ia ka caktuar çmimin sulmuesit shqiptar të Zvicrës, Admir Mehmedi.

Ky çmim u caktua pas interesimit të klubit të njohur francez, Nice.

Sipas “Kicker”, trajneri i Nice-s, Lucien Favre, pëlqen lojën e futbollistit, ndërsa klubi gjerman tashmë ka njoftuar francezët për çmimin e futbollistit.

26-vjeçari ka kontratë me gjermanët deri më 2019.

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/bayer-leverkuseni-ia-cakton-cmimin-mehmedit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.