Zhvillim

Brezi i tretë i diasporës dhe participimi i tij politik në Zvicër

Albinfo.ch ftohet nga Kohavizion për të diskutuar mbi punën e saj dhe çështjet e pjesmarrjes politike të diasporës

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/brezi-i-trete-i-diaspores-dhe-participimi-i-tij-politik-ne-zvicer/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.