Kultura

Dua Lipa me koncert në Paris, Berlin e Londër

Ajo nga muaji tetor do të ketë edhe një turne në disa qytete evropiane si Brighton, Lids, Mançester, Glasgou, Paris, Munih, Frankfurt, Koln, Berlin, Hamburg, Oslo, Stokholm, Kopenhagë, Amsterdam dhe Londër

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa po vazhdon me sukseset e saj në arenën evropiane.

Ajo gjatë këtij viti kishte një tur shumë të suksesshëm në Shtetet e Bashkuara të Evropës, që ishte shumë i suksesshëm, derisa kishte edhe një koncert në disa qytete evropiane, shkruan albinfo.ch.

Por, Dua Lipa nuk e ka ndërmend të ndalet. Ajo nga muaji tetor do të ketë edhe një turne në disa qytete evropiane si Brighton, Lids, Mançester, Glasgou, Paris, Munih, Frankfurt, Koln, Berlin, Hamburg, Oslo, Stokholm, Kopenhagë, Amsterdam dhe Londër.

Koncerti siç ka ajo njoftuar ajo do të jetë gjatë muajit tetor dhe nëntor.

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/dua-lipa-me-koncert-ne-paris-berlin-e-londer/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.