Futboll

Ardon Jashari, lojtari më i ri aktual në kombëtaren e Zvicrës

Ambasada e Zvicrës në Kosovë ka vënë në pah se Ardon Jashari është lojtari më i ri aktual në kombëtaren e Zvicrës, transmeton albinfo.ch.

“Një talent në pah, Jashari përfaqëson gjeneratën e ardhshme të futbollistëve zviceranë, duke sjellë energji dhe potencial të freskët në skuadër”, shkruhet në postimin e Ambasadës së Zvicrës në Kosovë.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=877533664416095&id=100064784073759&mibextid=WC7FNe&rdid=sdmuBFarfjpXlsis

Mund të jetë një imazh i 1 person, duke luajtur futboll, duke luajtur futboll dhe teksti që thotë "Ardon Jashari Midfielder Currently playing at FC Luzern Appearances for the Swiss national team 2 Age 21 哦て+ SFり 我 +"