Lajme

Bashkëshortja italiane e Lorik Canës qëndis flamurin kuq e zi

Lorik Cana publikon video të gruas së tij italiane, Monica Ercoli, duke qëndisur flamurin kombëtar

Kapiteni legjendar i kombëtares shqiptare, Lorik Cana, ka ndarë së fundmi një video në “InstaStory” të gruas së tij, Monica, duke qendisur flamurin kuq e zi, përcjell albinfo.ch.

Partnerja e Lorik Canës është Monica Ercoli, akritektja italiane. “Monika në versionin Marigoja. Monika a e di kush është Marigoja“?- e pyet Loriku parteren e tij.

Lorik Cana dhe Monika kanë më shumë se 10 vjet në krah të njëri-tjetrit dhe janë prindër të dy fëmijëve.