Lifestyle

Dua Lipa, me të dashurin e ri

Dua Lipa duket se e ka harruar ish të dashurin e saj, Isaac Carew, pasi tashmë ajo ka nisur një lidhje me modelistin Anwar Hadid.
Madje tashmë janë publikuar edhe fotot të këngëtares shqiptare duke u puthur me modelistin Hadid, transmeton albinfo.ch.
Para disa ditësh dolën fotografitë e vëllait të supermodeleve Gigi dhe Bella Hadid në Festivalin BST pranë Duas, gjë që konfirmoi romancën e tyre. Ata ishin të përqafuar me njëri-tjetrin gjatë gjithë kohës dhe në një moment shkëmbyen puthje.
Pikërisht kjo bëri bujë të madhe, pasi askush nuk e priti që Dua të nisë një lidhje të re kaq shpejt.
Dua dhe Anwar filluan të takoheshin vetëm disa javë pasi këngëtarja u nda nga i dashuri i saj prej shumë vitesh, Isaac Carew.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI