E-Diaspora

Fansi nga Zvicra, bën tatuazh emrin e reperes së njohur shqiptare

Melinda Ademi është një repere shumë e suksesshme në botën e muzikës shqiptare. Ajo shpesh ka qenë në vëmendjen e mediave rozë, jo vetëm në mediat vendore, por edhe ne mediat e huaja, veçmas në ato amerikane.

Duket se reperja nga Kosova, Melinda Ademi ka fansat e saj edhe ne Zvicer. Së fundi ajo ne profilin e saj të Instagramit ka publikuar një foto të një fansi nga Zvicra.  Djaloshi i ri zviceran ka bërë një tatuazh me emrin e reperes Majlinda, shkruan albinfo.ch.

Shpeshherë, kemi parë që fansat bëjnë gjëra “të çmendura” për yjet e muzikës.

Reperja Melinda Ademi ka treguar se është suprizuar në Zvicër.

Një fans kishte mbuluar një pjesë të mirë të krahut me emrin e saj. Sigurisht kjo i ka pëlqyer Melindës dhe e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.