Kosova

Gjendet i vdekur në bunar një 82-vjeçar nga Skenderaj

Një person i vdekur është gjetur sot në fshatin Makërrmal të Skenderajt

Një person i vdekur është gjetur sot në fshatin Makërmal të Skenderajt.

Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, ka thënë për Gazeta Blic, se viktima është 82-vjeçar dhe se ai është gjetur i vdekur në bunarin e shtëpisë, përcjell albinfo.ch.

“Një 82-vjeçar është nxjerrë pa shenja jete nga bunari, trupi i pajetë është dërguar për obduksion”, tha Zahiti.

Zahiti tha se rasti për momentin është cilësuar si “vdekje e dyshimtë”, ka thënë Zahiti.