Lajme

I riu shqiptar Arbër Loci, nga Nju-Jorku, pjesë e filmit “Blood mixed”

I riu shqiptar Arbër Loci jeton në Nju-Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ai do të jetë pjesë e filmit me titull “Blood mixed”, ku do të ketë dy role në këtë projekt të ri, transmeton albinfo.ch.

Në një lidhje për emisionin “Shqipëria live”, Arbri tregon rreth eksperiencës së re dhe dëshirës për të nisur studimet e larta në aktrim.

“Ky është filmi i parë ku luaj, producenti më pa duke u stërvitur në arte marciale dhe më bëri ftesë të provoj të luaj në filmin e tij”, tregoi Loci.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI