Sporti

Kosova shënon edhe dy gola kundër Anglisë

Goli i parë u shënua nga Valon Berisha, ndërsa i dyti ishte penallti për Kosovën ku shënoi Vedat Muriqi.

Tashme rezultati mes Anglise dhe Kosoves eshte 5:3