Futboll

Mehmedi shënon për Zvicrën kundër Belgjikës

Admir Mehmedi ka shënuar gol në miqësoren Belgjikë-Zvicër

Po zhvillohet miqësorja ndërmjet Belgjikës dhe Zvicrës, ku Nati ka kaluar në epërsi.

Ishte futbollisti shqiptar, Admir Mehmedi, që shfrytëzoi një gabim të mbrojtjes kundërshtare për të shënuar për 0:1. Ndodhi kjo në minutën e 13-të, shkruan albinfo.ch.

Nga fillimi po paraqitet edhe Granit Xhaka, kurse Xherdan Shaqiri është në bankën rezervë.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI