Lajme

Misioni Katolik Shqiptar në Luzern feston Krishtlindjen

Pamje nga momentet e festimit

Misioni Katolik Shqiptar në Zvicër, përkatësisht në Luzern, ka festuar sot festën e Krishtlindjes.

Ngjarja u bë e ditur përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, ku u publikuan edhe pamje nga festa, përcjell albinfo.ch.

“Me ndjenja falënderimi, gëzimi dhe dashurie kremtuam festën e Krishtlindjes! Gëzuar dhe për shumë mote për të gjithë!”, thuhet në njoftim.

albinfo.ch
albinfo.ch
albinfo.ch