Futboll

Përleshje mes tifozëve të Turqisë dhe Gjeorgjisë

Rreth një orë para se të fillojë ndeshja mes Turqisë dhe Gjeorgjisë, janë përleshur tifozët e dy kombëtareve.

Ndeshja ka nisur dhe po zhvillohet në Dortmund.

Në rrjetet socialet janë shpërndarë videot nga ky moment.