LIFESTYLE

Pushtohen “billboard”-et e New Yorkut me këngën e re të Bebe Rexhës

 

 

 

 

Grupi The Chainsmokers dhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, kanë publikuar fundmi bashkëpunimin e tyre ri. 

“Call you mine” mbanë emrin bashkëpunimi i tyre e cila është publikuar edhe me klip veçse nuk është e çasshme vendin tonë, njofton Klan Kosova. 

orët e para publikimit, kënga ka arritur ketë vërtet sukses dhe ë shpërndahet gjithandej rrjetet sociale dhe platformat muzikore. 

Një hapësirë e veçantë asaj i është dedikuar edhe një prej ‘billboard’-eve sheshit “Times Square” New York. 

Ka qenë vet artistja shqiptare ajo e cila ka ndarë me ndjekësit e saj InstaStory një pamje ‘billboard’-it ku promovohet kënga e saj e re. Ky reklamim i është mundësuar nga platforma e madhe e muzikës botë, Spotify.