Maqedonia

Shkup: Digjet një autobus i transportit publik (Video)

Është bërë e ditur se një autobus i transportit publik në Shkup është kapluar nga zjarri.

Siç mund të shihet nga pamjet e siguruara nga TV21, autobusi është përfshirë i tëri nga zjarri, në afërsi të stacionit të autobusave në vendin e ashtuquajtur “Stacioni hekurudhor” i ri.

Informacionet fillestare flasin se nuk ka viktima dhe të lënduar.

 


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI