Uncategorized

Tony Blair takoi pesë djemë kosovarë që mbajnë emrin e tij

Ish-kryeministri britanik Tony Blair dje gjatë qëndrimit të tij në Kosovë ka takuar pesë djem kosovarë të cilët e mbajnë emrin e tij, përcjell albinfo.ch.

Takimi është mbajtur në presidencë, të cilët janë pritur nga Presidentja Vjosa Osmani.

“Nga takimi i përzemërt i Presidentes Vjosa Osmani, ish-Kryeministrit Tony Blair, dhe Toniblerëve të Kosovës”, thuhet në njoftimin e presidencës.

Mund të jetë një imazh i 5 persona dhe Zyra Ovale

Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe teksti