LIFESTYLE

Vjollca Llapashtica sjell koleksionin i ri të fustaneve

Disenjatorja e njohur kosovare, Vjollca Llapashtica, ka prezantuar koleksionin e saj të ri me fustane të nusërisë 2019.

 

Llapashtica në këtë koleksion ka sjellë modelet e fundit të fustaneve për nuset.

 

“Çdo model i këtij koleksioni  është i punuar me detaje të ndryshme dhe është i papërsëritshëm. Këto kreacione të punuara me delikatesë dhe unike mund t’i gjeni në atelienë time”, ka thënë ajo.