Sporti

Ajeti të hënën në Crotone

Ajeti të hënën në Crotone

 

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Arlind Ajeti është gjithnjë e më afër skuadrës së Crotones, raporton albinfo.ch.

 

Mediat italiane, përkatësisht “Sky Sports”, raporton se Ajeti do t’i bashkohet të hënën Crotones, përcjell albinfo.ch.

 

Ajeti nuk kishte shumë hapësira në Torino dhe për këtë arsye është larguar, kurse futbollisti kuqezi do të debutojë pikërisht ndaj Milanit në xhiron e parë të kampionatit italian.

 

Ajeti është pjesë e rëndësishme e Kombëtares shqiptare në futboll.

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/ajeti-te-henen-ne-crotone/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.