Kalendari

FC Besa Hallen-Fussball-Turnier

Më 28 dhe 29 janar ekipi futbollistik FC Besa organizon turnir në futsal në palestren sportive Schönenwegen. Të interesuarit mund të lajmerohen në numrat e telefonit të publikuar në flyer apo përmes faqës www.fcbesa.ch

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/fc-besa-hallen-fussball-turnier/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.

 Info rreth ngjarjes

  • Data e fillimit28 Janar 2017
  • Ora09:00
  • LokacioniSporthalle Schönenwegen St. Gallen
  • Data e përfundimit29 Janar 2017 - 18:00