Sporti

FC Kosova në ndeshjen e parë kampionale e luan me FC Seuzach

Nesër, e dielë, më 6 gusht, FC Kosova, klubi që këtë vit është ngritur sërish në Ligën e parë (Promotion League) luan ndeshjen me FC Seuzach.

Ndeshja, me fillim në orën 15 e 30 zhvillohet në stadiumin Buchlern
Friedhofstrasse 89, Zürich

Info: 079 541 71 76

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/fc-kosova-ne-ndeshjen-e-pare-kampionale-e-luan-me-fc-seuzach/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.

 Info rreth ngjarjes

  • Data e fillimit06 Gusht 2017
  • Ora15:30
  • LokacioniCyrih
  • Data e përfundimit5 Gusht 2017 - 15:00