Kalendari

Lozanë: Promovohet libri: Prijës fetarë dhe shpirtërorë shqiptarë..

Më 18 shkurt nga ora 18 do të promovohet libri me titull: Prijës fetarë dhe shpirtërorë shqiptarë: Bashkëjetesa ndërfetare dhe kontributi i tyre kombëtar. Promovimi i librit organizohet nga Qendra Shqiptare për Integrim, Kulturë dhe Religjion në Lozanë.

prijes fetar

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/llozane-promovohet-libri-prijes-fetare-dhe-shpirterore-shqiptare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.

 Info rreth ngjarjes

  • Data e fillimit18 Shkurt 2017
  • Ora18:00
  • LokacioniLlozanë
  • Data e përfundimit18 Shkurt 2017 - 19:00