Lajme

Rita Ora, sërish në Tiranë

Ajo ka publikuar disa foto ku shihet nën shoqërinë e familjarëve të saj, ndërkohë që mbi foto ka shkruar se në Tiranë është për një dasmë.

Diva shqiptare e muzikës Rita Ora i ka lënë të gjitha angazhimet e saj duke vizituar kryeqytetin shqiptar, Tiranën, bashkë me familjen e saj. Derisa shumë fansa të saj ishin kureshtar të marrin vesh arsyen e ardhjes në Shqipëri, ishte vetë Rita që tregoi në Twiter arsyen e udhëtimit të saj në Tiranë.

Ajo ka publikuar disa foto ku shihet nën shoqërinë e familjarëve të saj, ndërkohë që mbi foto ka shkruar se në Tiranë është për një dasmë.

Mëngjesin e sotëm Rita e nisi me një pamje nga dhoma e hotelit ku po qëndron duke sjellë edhe imazhe të qytetit të Tiranës. Hera e fundit që këngëtarja ka qenë në Shqipëri ka ishte për koncertin e 100 vjetorit të pavarësisë, ku edhe mbajti një koncert. Thuhet se pasi ta përfundojë vizitën në Shqipëri, Rita do të ndalojë edhe në Kosovën, vendlindjen e saj.

KUJDES ! TEKSTI YNË I KOPJUAR DO TË DENONCOHET DHE RAPORTOHET. PËRPOS NËSE...

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e albinfo.ch dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://www.albinfo.ch/rita-ora-serish-ne-tirane/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin. Redaksia e albinfo.ch.