Lajme

Dua Lipa pritet ta marrë rolin e Megit në filmin e Disney

Emri i Dua Lipas është duke u lakuar nga kompania e madhe filmike “Disney” dhe hiç më pak se sa për rolin e Megit, për filmin “Hercules”, raportojnë mediet e huaja, përcjell albinfo.ch.

Ky film deri më tash është i realizuar vetëm në versionin e animuar, dhe pritjet që do të vijë edhe në formatin e filmit artistik janë mjaft të mëdha.

Mbetet të shihet se a do të realizohet ky projekt me rol të luajtur nga Dua Lipa.