AT Balkani

Dueli mes Florian Markut dhe Jamie Stewart mbyllet me barazim

Dueli në mes boksierit shqiptar Florian Marku dhe atij britanik Jamie Stewart ka përfunduar me barazim.

Marku e ka dominuar kundërshtarin e tij Stewart për gjatë tetë raundeve të zhvilluara, si dhe i bëri knock-down në raundin e dytë.

Megjithatë, gjyqtarët e kanë cilësuar meçin si barazim gjë që e ka lënë boksierin shqiptar shumë të zhgënjyer.

 


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI