Kuriozitete

Dy albumet e Dua Lipës në top 10 më të dëgjuarat në ‘Spotify’

Dua Lipa jo më kot po konsiderohet si një nga artiset më të mira në treg.

Platforma digjitale e ‘Spotify’ ka publikuar listën e 10 albumeve më të dëgjuara në këtë platformë gjatë këtij viti, shkruan lajmi.net.

Dhe në listën e 10 albumeve më të klikuara gjendet emri i dy albumeve të Dua Lipës, ai i fundit ‘Future Nostalgia’ dhe ‘Dua Lipa.

‘Future nostalgia’ renditet e dyta me gjithsej gjashtë milionë klikime ndërdsa ‘Dua Lipa’ me tre milionë klikime kap pozitën e gjashtë.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI