Futboll

Era Istrefi bën provat në fushën e stadiumit të ri “Air Albania”

Këngëtarja do të këndojë këngën “Live it up”, që ishte kolona zanore e Botërorit “Rusi 2018”

Era Istrefi është një nga këngëtaret që do të performojë sot në ceremoninë e inaugurimit të stadiumit “Air Albania Stadium”.

Këngëtarja do të këndojë këngën “Live it up”, që ishte kolona zanore e Botërorit “Rusi 2018”, ndërsa në nëj video të publikuar nga koreografi Albi Nako, shihet Era teksa bën provat në fushën e stadiumit të ri.

Veç Era Istrefit, në ceremoninë e inaugurimit do të performojnë edhe Flori Mumajesi  me këngën “Kuq e Zi je ti”, pa Elvana Gjatën, Aurel Gaçe e cila do të këndojë “Xhamadanin vija vija”, si dhe Juliana Pasha që do të këndojë “Himnin e flamurit”.