Futboll

Eriksen bie pa ndjenja, panik në Euro 2020

Ndërpritet ndeshja mes Danimarkës dhe Finlandës

Në minutën e 43-të, Christian Eriksen bie pa ndjenja në fushë. Ndërhyjnë urgjentisht mjekët e Danimarkës. Futbollistët duken të tromatizuar nga kjo gjendje.

Nuk është situatë aspak e mirë, masazh kardiak për mesfushorin e Interit, përcjell albinfo.ch.

Për momentin është ndërprerë ndeshja mes Danimarkës dhe Finlandës, që deri më tani nuk kishte gola.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI