Lajme

Forbes: Ava Max, këngëtarja e famshme shqiptare në mesin e yjeve

Ava Max, këngëtarja e famshme shqiptare, është në mesin e yjeve të përfshirë në listën e përvitshme, “30 nën 30 vjeç”, të përpiluar nga revista “Forbes”, transmeton albinfo.ch.

Kjo listë ka për qëllim të nderojë çdo vit sukseset financiare të 600 personaliteteve të reja, në 20 kategori të ndryshme.

Këngëtarja ka reaguar ndaj lajmit të mirë, duke postuar një mesazh në rrjetet sociale:

“Faleminderit për këtë nder revista ‘Forbes’. “30 nën 30”!!! Ka qenë një rrugëtim i jashtëzakonshëm dhe ne sapo kemi filluar”, ka shkruar artistja shqiptare në profilin e saj. /Albinfo.ch


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI