Fotolajmi

Fotolajm: Bora mbulon Gjermaninë

Bora ka mbuluar një pjesë të madhe të Gjermanisë dhe Austrisë, duke shkaktuar edhe shumë bllokada në trafik, shkruan albinfo.ch.

Kjo fotografi tregon për një veturë të parkuar në Siegsdorf, në Bavari të Gjermanisë.

Austria dhe jugu i Gjermanisë, kanë pasur rënie të madhe të dëborës, sidomos gjatë fundjavës, duke arritur në dhjetëra-centimetra.