Lifestyle

Futbollisti u përgjigjet akuzave të Pamela Anderson

Futbollisti francez, Adil Rami, u është përgjigjur akuzave të aktores Pamela Anderson, me të cilin ishte në lidhje për dy vjet.

Aktorja tha se futbollisti është një ‘mostër’ dhe se jetonte një jetë të dyfishtë gjatë marrëdhënies së tyre, transmeton albinfo.ch.
Rami reagoi me një postimi në Instagram, duke pretenduar se në asnjë moment nuk ka pasur një jetë të dyfishtë dhe se vetëm po mbante marrëdhënie me fëmijët e tij dhe nënën e tyre, Sidonie Biemont.

“Pamela është një person që unë e respektoj shumë dhe për të cilën dashuria ime ka qenë gjithmonë e sinqertë. Kjo është ajo që dua të kujtoj”, ka shkruar Rami.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI