Futboll

Gooool, Kosova në epërsi kundër Anglisë

Golin e ka shënuar Valon Berisha në minutën e parë

Kosova ka kaluar në epërsi ndaj Anglisë në udhëtim dhe ka shënuar qysh në minutën e parë, shkruan albinfo.ch.

Golin e ka shënuar Valon Berisha, pas asistimit nga Vedat Muriqi.

 

 

Kosova 0-1 on Vidnews.