Lajme

Heshtja kaploi Cyrihun, stuhia shkaktoi dëme në gjithë qytetin (Foto-Video)

Një “rrymë” e fortë stuhie lëvizi me intensitet të lartë në kantonin e Cyrihut

Cyrihu në orët e mesnatës u përfshi nga një stuhi e fuqishme që solli dëme të mëdha.

Albinfo.ch ju sjell foto dhe video ekskluzive:

 

Albinfo.ch
Albinfo.ch
Albinfo.ch
Albinfo.ch
Albinfo.ch
Albinfo.ch
Albinfo.ch
Albinfo.ch
Albinfo.ch
Albinfo.ch
Albinfo.ch
Albinfo.ch
Albinfo.ch
Albinfo.ch


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI