Lajme

Ja si do të duket Mercedesi i ri 300 SL

Për të gjithë adhuruesit e veturës “Mersedes”, ky do të jetë modeli i ri klasik

Për të gjithë adhuruesit e veturës Mersedes, ky do të jetë modeli i ri klasik 300 SL, transmeton albinfo.ch.

Dizajneri sugjeroi pamjen e një versioni modern të makinës së kultit Mercedes në profilin e tij “Instagram”.

Mercedes 300 SL Coupe është një nga makinat më të dëshirueshme të të gjitha kohëve.

Dizajni i tij ende lë shumë adhurues të veturave sot pa frymë, dhe duket se ka ardhur koha për versionin e tij modern.

Disenjatori Oscar V postoi idenë e tij përmes profilit në Instagram dhe versioni modern i Mercedes 300 SL duket vërtet mahnitës dhe pritet të finalizohet kjo ide në kohë të shkurtër. /Albinfo.ch

 


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI