Lajme

“Nexi’s Appartment”, vendi i rehatisë suaj

“Nexi’Appartments” i cili gjendet në Radstadt, rajoni i Salzburgut, ofron apartamente luksoze dhe moderne

Jeni të lodhur nga rruga e gjatë nga Zvicra, Gjermania apo vende të tjera të Evropës, dhe dëshironi të relaksoheni apo keni dëshirë që pak ditë të shijoni bukuritë e landit Salzburg në Austri, ne jua sugjerojmë vendin e rehatisë suaj.

“Nexi’s Appartments”, i cili gjendet në Radstadt, rajoni i Salzburgut, ofron apartamente luksoze dhe moderne. Apartamentet ofrohen për çifte dhe familje shumanëtarëshe. Edhe pushimet me miqtë tuaj nuk janë pengesë. Këtu mund të gjeni më të mirën për pushimet e verës dhe familjes. Kushtet e banimit janë shumë cilësore dhe moderne në të gjitha aspektet, duke filluar nga dhomat e banimit, kuzhina e të tjera.

“Nexi’s Appartments” ofron apartamente me 1 – 2 dhomë gjumi, dhomë të ndejës, kuzhinë, banje e gjithçka tjetër. Të gjitha me standard evropian.  Secili apartament posedon dhoma të klimatizuar, televizor, wifi pa pagesë.

Çmimet varjojnë sipas madhësisë së apartamentit. Për çifte, çmimi për një natë kushton 60 euro, ndërsa për apartamente familjare deri në 8 apo 16 persona, çmimet janë deri 130 euro.

Radstadt, vendi ku gjenden edhe apartamentet e “Nexis Appartments”, njihet si një rajon me bukuri përrallore.

Radstadt nuk njihet vetëm për vizitat gjatë dimrit dhe zonat e famshme të skijimit, por edhe për bukuritë dhe veçantit në stinën e verës. Përveç se ju mund të kaloni netë të rehatshme në këto apartamente, në Radstadt, ju mund të përjetoni bukuritë natyrore.

“Nexi’s Appartments” gjatë tërë vitit pret mysafirë dhe pushues nga vende të ndryshme të botës.

Nëse nuk do t’i besoni sugjerimit tonë, atëherë vizitoni “Nexi’s Appartment” për t’u bindur. Nxitoni dhe rezervoni pushimet tuaja!

Për më shumë informata, ju lutem kontaktoni në “Nexi’s Appartment” me pronar shqiptar.

 

Tel: +43/676 82 54 43 71

Radstadt – Salzburg

Instagram: Nexis Appartments

albinfo.ch
albinfo.at

/Shkrim i sponzorizuar/