Lajme

Personi i maskuar hyn në bankë dhe del pa grabitur, policia e kërkon megjithatë

Personi i maskuar ka hyrë në bankën në Ramsen pak pas orës 14:00 dhe qe larguar nga banka pa ndërmarrë veprime të mëtejshme

Më 27 qershor, një burrë që kishte vënë një kapuç-maskë kishte hyrë në një bankë në Ramsen, Schaffhausen. Por, ai qe larguar nga banka pa ndërmarrë veprime të mëtejshme, transmeton albinfo.ch. Megjithatë, policia e Schaffhausenit tani është në kërkim të tij.

Personi i maskuar ka hyrë në bankën në Ramsen pak pas orës 14:00.

Burri i paidentifikuar është rreth 1.80-1.90 metra i gjatë, me trup të fortë, kishte në kokë një kapele të zezë bejsbolli, një pulovër të zi me një bluzë të zezë, këpucë të zeza dhe një kapuç të zi, shkruan toponline.ch.

Policia e Schaffhausen-it ka nisur hetimet dhe po kërkon nga personat që kanë informacione përkatëse në lidhje me këtë kërkim për një grabitës apo të panjohur që të kontaktojnë qendrën e tyre të operacioneve dhe kontrollit të trafikut në +41 52 624 24 24.

(Foto: KAPO Schaffhausen)


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI