Kosova

Pas incidentit Molliqaj-Abazi, ndërhyn policia

Policia e Kosovës ka arritur në objektin ku mbahet emisioni Pressing

Pas debatit në emisionin Pressing në T7, Dardan Molliqaj i PSD-së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht.

Policia e Kosovës ka arritur në objektin ku mbahet emisioni Pressing.

Molliqaj dhe Abazi tashmë i kanë dhënë edhe versionet e tyre për këtë incident. Abazi rastin e ka paraqitur edhe në Policinë e Kosovës, ku tashmë ai është edhe shoqëruar nga policia.

“Haki Abazi është shoqëruar në stacion policor, ku ka shkuar për ta hapur rastin”, raporton Gazeta Express, përcjell Albinfo.ch.