Futboll

Rashica gati për tu bërë dhëndërr

Milot Rashica dhe e dashura e tij Belkiz Kera kanë vendosur t’i japin fund beqarisë. Çifti kanë filluar përgatitjet për dasmë përderisa Belkizi ka organizuar sot kanagjegjin.

Në këto fotografi e dashura e Rashicës shihet me veshje tradicionale të nusërisë përcjell Albinfo